A K T U Á L N Ě !!! N E P Ř E H L É D N Ě T E !!! Vzhledem k aktuální situaci ohledně šíření viru COVID 19 je možnost platby na dobírku u kurýrů pouze platební kartou - hotovost nyní nepřijímají. Současně mějte pro kurýra připraven Občanský průkaz - převzetí zásilky se nyní nepodepisuje !!! PŘI PŘEVZETÍ BALÍČKU JE ZÁKAZNÍK POVINEN MÍT ROUŠKU nebo jinou ochranu nosu a úst !!! KURÝR MÁ PRÁVO NEPŘEDAT BALÍK PŘÍJEMCI BEZ ROUŠKY !!! Děkujeme za pochopení a všem přejeme zdraví. DĚKUJEME, ŽE NOSÍTE ROUŠKY .. má to smysl !

Tvarovaná rouška "ROUŠKOVNÍK" - vel. 9

  • dobře padnoucí střih
  • tvarovatelná u kořene nosu 
  • dvouvrstvá ze 100% bavlny
  • možnost volby uchycení 
VZOR
ZPŮSOB UCHYCENÍ
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
225 Kč 185,95 Kč bez DPH
už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím Zvolte variantu

Rouška, která dokonale padne a současně je příjemná na nošení.

 

Kryje nos i bradu, obvod roušky krásně sedí u obličeje podél celého jejího obvodu. Žádné odstávající části od pokožky .. a tak je to správné, tak to má být :-)))

Poskytuje dostatek prostoru před ústy, mluvení s ní bude pro Vás pohodlné. 

Rouška má ve svém horním díle drátek, který po nasazení natvarujte. Nositelé brýlí budou spokojeni, brýle se jim díky tomu nebudou zamlžovat.

 

Rouška má na bocích tunýlek, který umožňuje volbu a výměnu typu uchycení, kdykoli si nositel zamane. Můžete tedy vyzkoušet uchycení na gumu nebo na provázek, když Vám jedna volba nebude vyhovovat.

 

AKTUÁLNĚ - PROSÍM NEPŘEHLÉDNĚTE: vzhledem k tomu, že nikde nejsou k sehnání gumičky, máme jich již malé množství, budeme posílat roušky s provázkem na uvázání. Do komentáře objednávky nám prozraďte Vaše přání - když ještě budeme mít, pošleme ;-) ...snad je "Kubrt" sežene :-)))

 

VELIKOST

 

JAKOU VELIKOST BUDETE POTŘEBOVAT?

Velikost roušky je uvedena dle výšky středového dílu. Pečlivě změřte vzdálenost v místě nad špičkou nosu a dolním krajem brady. Pokud naměříte velikost 9,5 cm, zvolte velikost 10 - tedy větší.

JAK MĚŘIT?

Levou rukou držte kraj pravítka mezi ukazovákem a prostředníkem (v místě s hodnotou 0). Levým ukazováčkem ruku s pravítkem opřete o nos. Pravou rukou přidržujte pravítko mezi ukazováčkem a prostředníčkem a ukazováček umístěte pod bradu - mezi prsty nyní svíráte pravítko v délce cm, která určí velikost Vaší roušky.

HRUBÁ ORIENTACE VE VELIKOSTECH :

vel. 7  sedí obvykle menším dětem ve věku cca 4/5 - 7 let / vel. 8 dětem cca 8-12 let / vel. 9 je velikost pro dospívající děti a ženyvel. 10  je určena spíše mužům.

Vše je ovšem odvislé od velikosti vaší tváře, proto prosím měřte. Potřebujete-li větší velikost, dejte nám vědět, vyrobíme ji pro Vás.

 

MATERIÁL:

látka: 100% bavlna

drátek: vysoce kvalitní korozivzdorná zušlechtěná ocel třídy AISI 304 (DIN 1.4301), měkká

 

Tato bavlněná rouška je ručně šitá a není certifikovanou zdravotní rouškou. Z hygienických důvodů se na roušky nevztahuje reklamace.

 

Dodáváme v uzavíratelném "zip" sáčku.

 

DALŠÍ INFORMACE O MANIPULACI A PÉČI O ROUŠKY NALEZNETE ZDE

 praci symboly-Rouskovnik_web

Kód Kód: 72/COK 72/COK2 72/COK3 72/MIK 72/MIK2 72/MIK3 72/NA 72/S G 72/NA4 72/NA2 72/NA3 72/NA5 72/ROM 72/ROM2 72/ROM3 72/SLU 72/SLU2 72/SLU3 72/SIP 72/SIP2 72/SIP3 72/ZAH 72/ZAH2 72/ZAH3 Zvolte variantu
Kategorie: TVAROVANÉ ROUŠKY
MATERIÁL: 100% bavlna
DRÁTEK: nerezová ocel třídy AISI 304 (DIN 1.4301)