A K T U Á L N Ě !!! N E P Ř E H L É D N Ě T E !!! Vzhledem k aktuální situaci ohledně šíření viru COVID 19 je možnost platby na dobírku u kurýrů pouze platební kartou - hotovost nyní nepřijímají. Současně mějte pro kurýra připraven Občanský průkaz - převzetí zásilky se nyní nepodepisuje !!! PŘI PŘEVZETÍ BALÍČKU JE ZÁKAZNÍK POVINEN MÍT ROUŠKU nebo jinou ochranu nosu a úst !!! KURÝR MÁ PRÁVO NEPŘEDAT BALÍK PŘÍJEMCI BEZ ROUŠKY !!! Děkujeme za pochopení a všem přejeme zdraví. DĚKUJEME, ŽE NOSÍTE ROUŠKY .. má to smysl !

Tvarovaná rouška "ROUŠKOVNÍK" - vel. 8

K Zv2front 900
240 Kč –10 %
  • tvarovatelná u kořene nosu 
  • dvouvrstvá ze 100% bavlny
  • možnost volby uchycení 
VZOR
ZPŮSOB UCHYCENÍ
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
216 Kč 178,51 Kč bez DPH
už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím Zvolte variantu

Rouška, která dokonale padne a současně je příjemná na nošení.

 

Kryje nos i bradu, obvod roušky krásně sedí u obličeje podél celého jejího obvodu. Žádné odstávající části od pokožky .. a tak je to správné, tak to má být :-)))

Poskytuje dostatek prostoru před ústy, mluvení s ní bude pro Vás pohodlné. 

Rouška má ve svém horním díle drátek, který po nasazení natvarujte. Nositelé brýlí budou spokojeni, brýle se jim díky tomu nebudou zamlžovat.

 

Rouška má na bocích tunýlek, který umožňuje volbu a výměnu typu uchycení, kdykoli si nositel zamane. Můžete tedy vyzkoušet uchycení na gumu nebo na provázek, když Vám jedna volba nebude vyhovovat.

 

AKTUÁLNĚ - PROSÍM NEPŘEHLÉDNĚTE: vzhledem k tomu, že nikde nejsou k sehnání gumičky, máme jich již malé množství, budeme posílat roušky s provázkem na uvázání. Do komentáře objednávky nám prozraďte Vaše přání - když ještě budeme mít, pošleme ;-) ...snad je "Kubrt" sežene :-)))

 

VELIKOST

 

JAKOU VELIKOST BUDETE POTŘEBOVAT?

Velikost roušky je uvedena dle výšky středového dílu. Pečlivě změřte vzdálenost v místě nad špičkou nosu a dolním krajem brady. Pokud naměříte velikost 8,5 cm, zvolte velikost 9 - tedy větší.

JAK MĚŘIT?

Levou rukou držte kraj pravítka mezi ukazovákem a prostředníkem (v místě s hodnotou 0). Levým ukazováčkem ruku s pravítkem opřete o nos. Pravou rukou přidržujte pravítko mezi ukazováčkem a prostředníčkem a ukazováček umístěte pod bradu - mezi prsty nyní svíráte pravítko v délce cm, která určí velikost Vaší roušky.

HRUBÁ ORIENTACE VE VELIKOSTECH :

vel. 7  sedí obvykle menším dětem ve věku cca 4/5 - 7 let / vel. 8 je vhodná pro větší děti cca 8-12 let / vel. 9 starším dětem a ženám, vel. 10  mužům. Vše je ovšem odvislé od velikosti vaší tváře, proto prosím měřte. Potřebujete-li větší velikost, dejte nám vědět, vyrobíme ji pro Vás.

 

MATERIÁL:

látka: 100% bavlna

drátek: vysoce kvalitní korozivzdorná zušlechtěná ocel třídy AISI 304 (DIN 1.4301), měkká

 

Tato bavlněná rouška je ručně šitá a není certifikovanou zdravotní rouškou. Z hygienických důvodů se na roušky nevztahuje reklamace.

  

Dodáváme v uzavíratelném "zip" sáčku.

 

DALŠÍ INFORMACE O MANIPULACI A PÉČI O ROUŠKY NALEZNETE ZDE

 praci symboly-Rouskovnik_web

Kód Kód: 69/BAL 69/BAL2 69/BAL3 69/DZU 69/DZU2 69/DZU3 69/KAL 69/KAL2 69/KAL3 69/KOU 69/KOU2 69/KOU3 69/MIK 69/MIK2 69/MIK3 69/NA 69/S G 69/NA4 69/NA2 69/NA3 69/NA5 69/PER 69/PER2 69/PER3 69/ROM 69/ROM2 69/ROM3 69/SLU 69/SLU2 69/SLU3 69/S P 69/S P2 69/S P3 69/SOV 69/SOV2 69/SOV3 69/SIP 69/SIP2 69/SIP3 69/TON 69/TON2 69/TON3 69/ZVI 69/ZVI2 69/ZVI3 Zvolte variantu
Kategorie: TVAROVANÉ ROUŠKY
MATERIÁL: 100% bavlna
DRÁTEK: nerezová ocel třídy AISI 304 (DIN 1.4301)