A K T U Á L N Ě !!! N E P Ř E H L É D N Ě T E !!! Vzhledem k aktuální situaci ohledně šíření viru COVID 19 je možnost platby na dobírku u kurýrů pouze platební kartou - hotovost nyní nepřijímají. Současně mějte pro kurýra připraven Občanský průkaz - převzetí zásilky se nyní nepodepisuje !!! PŘI PŘEVZETÍ BALÍČKU JE ZÁKAZNÍK POVINEN MÍT ROUŠKU nebo jinou ochranu nosu a úst !!! KURÝR MÁ PRÁVO NEPŘEDAT BALÍK PŘÍJEMCI BEZ ROUŠKY !!! Děkujeme za pochopení a všem přejeme zdraví. DĚKUJEME, ŽE NOSÍTE ROUŠKY .. má to smysl !

BAVLNĚNÁ ROUŠKA "SKLÁDANÁ" - DOSPĚLÝ

rouska dospely skladana coko 1000
180 Kč –15 %
  • dvouvrstvá, skládaná
  • 100% bavlna
  • s tvarovacím drátkem
VZOR
ZPŮSOB UCHYCENÍ
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
153 Kč 126,45 Kč bez DPH
už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím už se šiju a brzy se narodím Zvolte variantu

Klasický střih roušky, tzv. doktorský - skládaný. 

Sklady při nošení směřují směrem dolů.

Vyrobena ze 100% bavlny. Vnější látka se vzorem, vnitřní látka bílá. 

Roušky pravidelně měňte, nenoste navlhlé roušky (bakteriím a virům vlhko svědčí). 

 

ROZMĚRY:

  • rozměr roušky ve složeném stavu: 20 cm x 9 cm
  • varianta s gumičkami - za uši nebo s delšími gumičkami přes hlavu (barva gumičky dle dostupných možností)
  • varianta s bavlněným proužkem - celková délka vázacího proužku našitého na roušce: vzor mikado 75 cm, vzor čokoládové nebe 95 cm

 

INFO - NEPŘEHLÉDNĚTE!! -  vzhledem k nedostatku gumiček - máme posledních pár metrů a nedaří se nám sehnat další (nedošly gumičky ;-) našíváme místo gumiček bavlněný proužek z téhož materiálu.

 

 

PRANÍ A PÉČE:

Použité roušky uchovávejte v uzavíratelném obalu. Perte samostatně na 60°C (min. 30 min.), můžete prát i na nižší teplotu 40°C - v tomto případě však do prací lázně přidejte dezinfekční prostředek). Roušky neperte s jiným prádlem  Po praní přežehlete žehličkou s parním rázem.

STERILIZACE - možnosti:

  • přežehlením s parním rázem (nežehlete gumičky)
  • v případě celobavlněné roušky můžete i vyvařit - nechat přejít varem a poté ponechat v lázni, než vychladne
  • NÁŠ TIP: Pokud máte menší množství roušek a nestíháte prát, zvolte rychlou a snadnou sterilizaci napařením v hrnci. Stačit Vám bude hrnec, "knedlíkový pařáček" poklice a voda. Roušky dejte na "pařáček", přiklopte poklicí a v páře sterilizujte 10 min.

 

MATERIÁL:

látka: 100% bavlna

drátek: vysoce kvalitní korozivzdorná zušlechtěná ocel třídy AISI 304 (DIN 1.4301), měkká

 

Tato bavlněná rouška je ručně šitá a není certifikovanou zdravotní rouškou. Z hygienických důvodů se na roušky nevztahuje reklamace.

 

Dodáváme v uzavíratelném "zip" sáčku.

 

DALŠÍ INFORMACE O MANIPULACI A PÉČI O ROUŠKY NALEZNETE ZDE

 praci symboly-Rouskovnik_web

 

 

 

Kód Kód: 45/BAL 45/BAL2 45/BAL3 45/COK 45/COK2 45/COK3 45/COK4 45/DZU 45/DZU2 45/DZU3 45/MIK 45/MIK2 45/MIK3 45/MIK4 45/NA 45/NA3 45/NA4 45/PER 45/PER2 45/PER3 45/SLU 45/SLU2 45/SLU3 45/S P 45/S P2 45/S P3 45/ZVI 45/ZVI2 45/ZVI3 45/NA2 45/S G 45/NA5 Zvolte variantu
Kategorie: SKLÁDANÉ ROUŠKY
MATERIÁL: 100% bavlna
DRÁTEK: nerezová ocel třídy AISI 304 (DIN 1.4301), měkká